O nas

Witam serdecznie w Biurze Podróży ZEBRA. Biurze, które założyłam, łącząc pasję odkrywania świata i organizacyjne doświadczenie. Od wielu lat pracuję w branży turystycznej. Wysłałam na wakacje setki zadowolonych klientów. Sama siebie zresztą też, dzięki czemu osobiście sprawdziłam sporą część naszej oferty i ręczę za jej jakość.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, znajdziemy wyjazd na każdą kieszeń.

Dla zapracowanych w biurze lub domu mamy nową usługę: wystarczy zadzwonić lub wysłać e-mail, a przygotujemy specjalną ofertę i bez żadnych dopłat dojedziemy do klienta. Wyjaśnimy, opowiemy i podpiszemy umowę. Jesteśmy autoryzowanym agentem kilkunastu renomowanych touroperatorów.

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi biurami podróży, aby wyjazd był beztroski i przyniósł same miłe wspomnienia.

Joanna Gocławska-Mazur, właścicielka Biura Podróży Zebra

Osobiście sprawdzamy Twoje wczasy

Grecja, Turcja, Chorwacja. Egipt, Tunezja, Maroko. Włochy, Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie. Ulubione miejsca wyjazdów zagranicznych Polaków. Wszędzie tam byłam. Obejrzałam najpopularniejsze miejscowości, sprawdziłam większość hoteli, wysłuchałam relacji turystów. Na własne oczy przekonałam się, na ile opisy reklamowe odpowiadają rzeczywistości.

A może mają Państwo ochotę na nieco bardziej egzotyczne wakacje? Dominikana, Meksyk, Bahamy? Floryda, Hawaje, Kalifornia? Afrykańska Kenia? A może Azja: Chiny lub Tajlandia? Australia? Czekają też prawdziwe wyzwania na podróżniczym szlaku przez Peru i Chile! Tam też byłam, też sprawdziłam, co czeka na miejsu, jak spędzić urlop nie wydając fortuny i czy jest się czego bać. Uspokajam: nie ma się czego bać i nie trzeba być milionerem, aby zwiedzić świat! Zapraszam na kawę, służę profesjonalną poradą.

stat4u